فروشگاه جامع پروژه های معماری
دانلود بهترین پروژه های دانشجویی معماری مرجع پروژه های معماری معمآرک معدن پروژه های معماری وبسایت معمآرک مرجع دانلود های معماری

پروژه کار آموزی اجرای فونداسیون و اسکلت یک مجتمع مسکونی 8 طبقه

پروژه کار آموزی اجرای فونداسیون و اسکلت یک مجتمع مسکونی 8 طبقه
در این مطلب پروژه اماده کار آموزی :اجرای فونداسیون و اسکلت یک مجتمع مسکونی 8 طبقه را برای دانلود شما عزیزان قرار داده ایم . این پروژه شامل مباحثی به قرار زیر است :
 1. مقدمه
 2. کادر فنی کارگاه
 3. بخش اول:اجرای فنداسیون
 4. عملیات شبکه بندی
 5. شناژ
 6. پلیت گذاری
 7. کنترل شبکه بندی
 8. قالب بندی
 9. پی ریزی
 10. ایرادات بتن ریزی
 11. کنترل عیار بتن ومقاومت 21 روزه و 42روزه
 12. اجرای اسکلت

مقدمه:

این پروژه کارآموزی  با موضوع بررسی اجرای پی و اسکلت یک ساختمان مسکونی 8 طبقه واقع در شهر.... که جزئیات آن در چند بخش مجزا زیر نظر استاد گرامی جناب آقای .... و به سرپرستی مهندس ..... مورد بررسی قرار می گیرد که نتیجه فعالیت خود را به صورت گزارش کارآموزی به اینصورت ارئه می نمایم. نوع زمین پروژه مذکور از نوع درجه 3 می باشد محل دقیق اجرای پروژه : تبریز میدان بسیج مرزداران ساختمان های 500واحدی یاس و مدت زمان اجرای پروزه حدود 2 سال در نظر گرفته شده است. سازه در نظر گرفته شده در این مجموعه از نوع فولادی وتوسط شرکت مهندسی و مشاوره هفت چشمه معماری محاسبه و به تایید سازمان نظام مهندسی استان رسیده است.

اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 10,370 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
karamuzi_385089_3574.zip7.8 MB

فایل های خود را بفروشید
محصول دانلودی: پاورپوینت 6 بنای مهم بین النهرین تعداد اسلاید: 44 قابل ویرایش: می باشد کیفیت محصول: ******* ...
در این مجموعه 65 عکس با کیفیت و با حجم پایین نسبت به کیفیت عکس ها قرار گرفته که شامل نماهای داخلی سینما می باشد که گرد هم آمده اند. دروس مربوطه دانشگاهی : معماری و عمرانموضوع : مجموعه 65 عکس از نماهای داخلی سینمافرمت : jpg حجم : 15.3 MB ...
رشد فزاينده جمعيت جهان آثار اساسي واغلب فاجعه آميزي بر زيستگاههاي طبيعي كره زمين داشته است . مصرف بي رويه انرژي ،تخريب جنگلها وانقراض گونه هاي گياهي وجانوري ازپيامدهاي آن مي باشد . نگراني درباره آينده محيط زيست کره زمين و منابع آن حقيقتي انکارناپذير است که امروز توجه جهانيان را به خود معطوف داشته است . بسياري بر اين باورند كه رشد بي رويه جمعيت ؛ منجربه شهر نشيني ودر نتيجه مصرف بيش ?